Darujte projížďku limuzínou po Karlových Varech
Domů » Akce a novinky » Darujte projížďku limuzínou po Karlových Varech

Darujte projížďku limuzínou po Karlových Varech

Darujte projížďku limuzínou po Karlových Varech

Hledáte dárek, kterým byste darovali něco opravdu jedinečného a nezapomenutelného svým blízkým nebo vyznali lásku své milé/milému? Pokud na některou z těchto z otázek odpovíte ANO, tak je naše nabídka určena právě pro Vás. Budeme se o Vámi obdarované starat jako o pravé hollywoodské hvězdy. Vyzvedneme je na domluveném místě krásnou, necelých 9 metrů dlouhou luxusní limuzínou a za doprovodu příjemné hudby provezeme srdcem našeho překrásného města. Během nezapomenutelné jízdy si budou moci vychutnat vychlazený sekt a k dispozici budou mít také základní nealkoholické nápoje zdarma. Obdarujete-li tímto dárkovým poukazem, zaručeně překvapíte a darujete skutečně to nejhezčí – krásný zážitek, na který se nezapomíná.

AKČNÍ CENA JEN 2 000 Kč!!!

Vhodné jako dárek například pro rodiče, seniory, partnera, partnerku, manžela či manželku.

Cena zahrnuje: Hodinovou projížďku limuzínou Lincoln, vyzvednutí a návrat do místa bydliště v Karlových Varech a okolí do 15 km, 1x sekt, nealkoholické nápoje.

Možnosti pořízení: Akční poukaz objednávejte kliknutím na tlačítko "Objednat poukaz" nebo telefonicky na čísle 601 255 555. Následně ho obdržíte poštou nebo Vám jej po dohodě osobně předáme.

Platnost poukazu: Nabídka je omezena do naplnění kapacit. Platnost poukazu je 9 měsíců od zakoupení.

Objednat poukaz