Akce
Domů » Akce a novinky

Akce

Neopakovatelné plesová nabídka

Večeře na statku Bernard exklusivně pro dva limuzínou

Blíží se období maturitních plesů a my Vám přinášíme exklusivní nabídku dopravy. Celou třídu odvezeme na ples už za 4.500Kč! Pokud byste rádi využili našich služeb pro jiný druh plesu, máme pro Vás neodolatelnou nabídku přepravy na libovolný ples až pro 8 osob za cenu 2.000Kč.

Speciální podmínky: Cenové zvýhodnění platí pouze pro plesy pořádané na území města Karlovy Vary a s přepravou v rámci této lokality. Pro ostatní lokality Vám rádi připravíme cenovou kalkulaci.

Možnosti pořízení: Telefonicky na čísle 601 255 555 nebo e-mailem.

Výlet na Statek Bernard limuzínou až pro 8 lidí

Večeře na statku Bernard exklusivně pro dva limuzínou

Chcete zažít něco ojedinělého a spojit to s návštěvou zajímavého místa a s výbornou večeří? Tuto akční nabídku můžete využít přímo pro sebe nebo jako dárek pro své blízké. Vyzvedneme Vás nebo Vámi obdarované v místě bydliště a pravou americkou limuzínou Lincoln se společně přemístíme na Statek Bernard  v Královském Poříčí, kde je možné navštívit nově vybudované Zábavné centrum řeky Ohře a dále si pochutnat u večeře ( obdržíte slevu na účet ve výši 400 Kč - útrata nad tuto částku se hradí přímo v restauraci ). Poté se opět postaráme o odvoz zpět do místa bydliště. Běžná cena této služby je 6110 Kč - akční cena je nyní pouze 3500 Kč.

Vhodné jako dárek například pro celou rodinu, rodiče, partnera, partnerku, manžela či manželku, zaměstnance firmy.

Vhodné například pro následující události: narozeninové oslavy, firemní akce, výročí svateb či jen tak pro radost ..

Cena zahrnuje: vyzvednutí a návrat do místa bydliště (v ceně je celkem 80 km), poukaz na večeři v hodnotě 400 Kč, 1 sekt a základní nealkoholické nápoje v limuzíně zdarma.

Možnosti pořízení: Telefonicky na čísle 601 255 555 nebo kliknutím níže na tlačítko OBJEDNAT.

Platnost v případě objednávky dárkového poukazu: Platnost je 9 měsíců od zakoupení.

Objednat poukaz

Darujte projížďku limuzínou po Karlových Varech

Darujte projížďku limuzínou po Karlových Varech

Hledáte dárek, kterým byste darovali něco opravdu jedinečného a nezapomenutelného svým blízkým nebo vyznali lásku své milé/milému? Pokud na některou z těchto z otázek odpovíte ANO, tak je naše nabídka určena právě pro Vás. Budeme se o Vámi obdarované starat jako o pravé hollywoodské hvězdy. Vyzvedneme je na domluveném místě krásnou, necelých 9 metrů dlouhou luxusní limuzínou a za doprovodu příjemné hudby provezeme srdcem našeho překrásného města. Během nezapomenutelné jízdy si budou moci vychutnat vychlazený sekt a k dispozici budou mít také základní nealkoholické nápoje zdarma. Obdarujete-li tímto dárkovým poukazem, zaručeně překvapíte a darujete skutečně to nejhezčí – krásný zážitek, na který se nezapomíná.

AKČNÍ CENA JEN 2 000 Kč!!!

Vhodné jako dárek například pro rodiče, seniory, partnera, partnerku, manžela či manželku.

Cena zahrnuje: Hodinovou projížďku limuzínou Lincoln, vyzvednutí a návrat do místa bydliště v Karlových Varech a okolí do 15 km, 1x sekt, nealkoholické nápoje.

Možnosti pořízení: Akční poukaz objednávejte kliknutím na tlačítko "Objednat poukaz" nebo telefonicky na čísle 601 255 555. Následně ho obdržíte poštou nebo Vám jej po dohodě osobně předáme.

Platnost poukazu: Nabídka je omezena do naplnění kapacit. Platnost poukazu je 9 měsíců od zakoupení.

Objednat poukaz